Δυάδα που πλήρωσε

Μια ακόμα ημέρα που οι στοιχηματικές προτάσεις του redking.gr είναι πετυχημένες. Αυτή τη φορά η δυάδα, την Τετάρτη, περιλάμβανε το ματς στο βόλεϊ Γυναικών και το πόλο Ανδρών. Λέγαμε ότι και στα δύο ματς θα πάμε σε Over, ανάλογα με τα χάντικαπ που μας έδινε το Stoiximan.gr. Και όπως αποδείχθηκε, είχαμε "διαβάσει" πολύ καλά τις ευρωπαϊκές αναμετρήσεις των τμημάτων του Ολυμπιακού.

Στο βόλεϊ προτείναμε πάνω από 3,5 σετ και το ματς είχε 4, καθώς έληξε με 1-3. Η ουγγρική ομάδα ήταν καλύτερη, είχε πιο "γεμάτο" ρόστερ, ενώ ο Ολυμπιακός αγωνίστηκε με πολλές απουσίες βασικών αθλητριών του. Αλλά μας δικαίωσε.

Σε ό,τι αφορά το πόλο, λέγαμε ότι δεν αξίζει το "διπλό" με απόδοση 1,18! Και κάτι ξέραμε, εάν και όλοι θέλαμε να γίνει και να πανηγυρίσει ο Θρύλος την πρώτη του νίκη στο φετινό LEN Champions League. Είχαμε σημειώσει, όμως, ότι κι εδώ θα έχουμε Over σε ό,τι αφορά το συνολικό σκοράρισμα με το όριο να είναι 17,5 γκολ. Κάτι που ξεπεράστηκε εύκολα, μιας και η αναμέτρηση έληξε 11-11, δηλαδή συνολικά σημειώθηκαν 22 γκολ.

Μπορεί η απόδοση της δυάδας μας να μην ήταν μεγάλη, καθώς έδινε 2,7. Όμως σε κάθε περίπτωση σημασία έχει πως στο redking.gr κοιτάμε να δώσουμε προγνωστικά που θα έχουν αξία, δηλαδή που θα μας αποφέρουν κέρδη.