Δεν έβαλε μυαλό!

Τον περασμένο Οκτώβριο ο Ολυμπιακός έκανε... παρέλαση στην Τούμπα. Ένα ημίχρονο ήταν αρκετό για να "καθαρίσει" ο Θρύλος το ματς και να κάνει... πάρτι στη Θεσσαλονίκη κόντρα στον ΠΑΟΚ. Αλλά ο προπονητής του δεν έβαλε μυαλό! Δεν εξηγείται αλλιώς αυτό που είπε μετά το ματς με την Καλλονή για το Κύπελλο.

Όταν ρωτήθηκε για τον αντίπαλο που θα προτιμούσε στα προημιτελικά, είπε Ηρακλή ή Ολυμπιακό. Εντάξει, λογικό να θέλει τον Ηρακλή για να γλιτώσει την μετακίνηση και τα ταξίδια... Αλλά να προτιμά τον Ολυμπιακό! Τόσο εύκολα έχει ξεχάσει τι έπαθε η ομάδα του από τον Θρύλο. Και τώρα δεν θα σταματήσουν οι "ερυθρόλευκοι" στα δύο γκολ στο ημίχρονο. Θα συνεχίσουν...

"Γλέντι" και στην Τούμπα, "γλέντι" και στον Πειραιά με τον ΠΑΟΚ και μετά Τούντορ σε βλέπουμε για το ταμείο... ανεργίας. Όχι τίποτα άλλο, μα να ξέρεις τι εύχεσαι! Γιατί μετά θα πρέπει να υποστείς τις συνέπειες όσων ζήτησες. Και δεν θα υπάρξει... έλεος!